O GABINECIE

Gabinet mieści się przy ul. Żmujdzkiej 28 w Krakowie , z możliwością zaparkowania pod placówką ,poza strefą płatnego parkowania. Dogodny dojazd komunikacja miejską. Lokal klimatyzowany. Zapraszamy pon-pt w godzinach 9-17, koniecznie po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Klaudyna Kulig

Specjalista

Swoje doświadczenie w pracy ze stopami zaczęłam ponad 15 lat temu. Coraz większe potrzeby moich Klientów skłoniły mnie do poszerzania wiedzy w tematyce podologii. Ukończone studia o profilu kosmetologii i promocji zdrowia przygotowały mnie do pracy w zawodzie. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc regularnie w szkoleniach i kongresach branżowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. W pracy najbardziej cenię bezpieczeństwo, zaufanie i pozytywne nastawienie. Stworzenie własnej praktyki podologicznej było spełnieniem moich marzeń a wciąż powiększające się grono Pacjentów daje radość, że oddaliście Państwo swoje stopy w moje ręce.

GAbinet podologiczny

W naszej placówce znajduje się nowoczesny ,certyfikowany sprzęt. Produkty, materiały i narzędzia do pracy dobieramy starannie abyście mogli Państwo czuć się bezpiecznie przy jednoczesnej skuteczności terapii. Współpracując ze sprawdzonymi, wieloletnimi partnerami chcemy zapewnić najwyższy poziom usług.

Wieloletnie doświadczenie

Polskie produkty

BEZPIECZNY GABINET

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Gabinet jak i personel spełniając wszystkie normy sanitarne podlega regularnym kontrolom.

Produkty

Gabinet posiada rekomendację marki PODOPHARM z którą jesteśmy związani od lat. Daje nam to poczucie najlepszej jakości produktów przy jednocześnie największej skuteczności terapii. Firma, co dla nas istotne nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

Zespół
interdyscyplinarny

Aby każdy z Państwa otrzymał pomoc w gabinetach stworzyliśmy zespół interdyscyplinarny. Przypadki wykraczające poza działalność podologiczną konsultowane są ze specjalistami lakarzami: chirurgiem, dermatologiem, ortopedą oraz fizjoterapeutą. Współpracujemy także z mobilną pielęgniarką świadczącą usługi w domu Pacjenta.