O GABINECIE

Gabinet mieści się przy ul. Żmujdzkiej 28 w Krakowie, z możliwością zaparkowania pod placówką, poza strefą płatnego parkowania. Dogodny dojazd komunikacją miejską. Lokal klimatyzowany. Prowadzimy konsultacje i terapie podologiczne oraz zabiegi z zakresu podstawowego pedicure (profilaktyczny zabieg podologiczny) wraz z doborem specjalistycznej pielęgnacji domowej. W ofercie posiadamy profesjonalne kosmetyki odpowiadające na każdy problem skóry: m.in. nadmierna suchość, nadpotliwość, nadmierne rogowacenie, kruchość i łamliwość paznokci. Nie wykonujemy usług stylizacji oraz malowania. Na wizyty zapraszamy w terminach ustalanych indywidualnie - po wcześniejszej rezerwacji.

Klaudyna Kulig

Dyplomowany podolog, kosmetolog

Swoje doświadczenie w pracy ze stopami zaczęłam ponad 15 lat temu. Coraz większe potrzeby moich Klientów skłoniły mnie do poszerzania wiedzy w tematyce podologii. Ukończone studia o profilu kosmetologii i promocji zdrowia przygotowały mnie do pracy w zawodzie, a pozytywnie zdany egzamin państwowy pozwolił - jako jednej z pierwszych w kraju uzyskać uprawnienia do pracy z zawodzie podologa. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc regularnie w szkoleniach i kongresach branżowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Terapie prowadzę w nurcie holistycznym- na człowieka patrząc całościowo bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać trwałe i zadowalające efekty terapii. Pracuję nie z samym skutkiem ale również z przyczyną problemu. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom współpracuję ze specjalistami z zakresu m.in : fizjoterapii i biomechaniki stóp, dermatologii, kosmetologii, psychodietetyki oraz chirurgii palca. Prowadzę wstępną diagnostykę w zakresie wad postawy oraz współpracuję z pracownią wykonującą indywidualne wkładki ortopedyczne. Stworzenie własnej praktyki podologicznej było spełnieniem moich marzeń a wciąż powiększające się grono Klientów daje radość, że oddaliście Państwo swoje stopy w moje ręce.

GAbinet podologiczny

W naszej placówce znajduje się nowoczesny, certyfikowany sprzęt. Produkty, materiały i narzędzia do pracy dobieramy starannie abyście mogli Państwo czuć się bezpiecznie przy jednoczesnej skuteczności terapii. Współpracując ze sprawdzonymi, wieloletnimi partnerami chcemy zapewnić najwyższy poziom usług.

Wieloletnie doświadczenie

Polskie produkty

BEZPIECZNY GABINET

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Gabinet jak i personel spełniając wszystkie normy sanitarne podlega regularnym kontrolom.

Produkty

Gabinet posiada rekomendację marki PODOPHARM z którą jesteśmy związani od lat. Daje nam to poczucie najlepszej jakości produktów przy jednocześnie największej skuteczności terapii. Firma, co dla nas istotne nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

Zespół
interdyscyplinarny

Aby każdy z Państwa otrzymał pomoc w gabinetach stworzyliśmy zespół interdyscyplinarny. Przypadki wykraczające poza działalność podologiczną konsultowane są ze specjalistami lakarzami: chirurgiem, dermatologiem, ortopedą oraz fizjoterapeutą. Współpracujemy także z mobilną pielęgniarką świadczącą usługi w domu Klienta.